80 річниця визволення Великої Михайлівки від нацистських загарбників.

Дата: 05.04.2024 09:48

Фото без описуВиконуючий обов’язки селищного голови Юрій ТИШЛЕР, заступник селищного голови Ігор ГОНЧАРУК разом з працівниками селищної ради поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам під час звільнення нашого селища та вшанували хвилиною мовчання.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню нашого селища від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в тій жахливій війні.

«Мужність, нескореність духу, відвага та героїзм ветеранів Другої світової війни були та є зразком для молодого покоління українського воїна. Сьогодні на захист рідної землі, незалежності Батьківщини від російської навали стали онуки, правнуки визволителів 1944-го року. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських загарбників!».

Віримо в Україну! Все буде Україна! Слава Україні!