Нарада

Дата: 04.04.2024 14:36

Фото без описуЗаступник селищного голови Ігор Гончарук та начальник відділу ЦНАП Тетяна Мрачко взяли участь у нараді  при  начальнику Роздільнянської районної військової адміністрації.

З основних питань: мобілізації людського ресурсу та організації військового обліку в територіальних громадах виступив начальник Роздільнянського районного центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бірюк

Під час виступу Олександр Борисович порушив питання перед головами громад щодо постановки на військовий облік внутрішньо переміщених осіб та покращення обліку військовозобов’язаних в старостинських округах.

Розглянули результати виконання заходів та подальші дії з виявлення осіб які ухиляються від мобілізації.

Підсумовую виступи очільник району зазначив - «З огляду на ситуацію, що склалась з мобілізацією людських ресурсів в Роздільнянському районі, необхідно посилити співпрацю між РТК та СП, органами Національної поліції та місцевого самоврядування аби знизити рівень ухилення військовозобов’язаних від військової служби».