Міжрегіональний форум ЦНАП “Синергія півдня”

Дата: 01.04.2024 10:02

Фото без описуНа виконання доручення начальника Роздільнянська районна державна адміністрація Сергія ПРИХОДЬКА заступник начальника РВА Вадим КОВАЛЬСЬКИЙ взяв участь в міжрегіональному форум ЦНАП “Синергія півдня”, від Великомихайлівської селищної ради участь у форумі взяв начальник відділу  надання адміністративних послуг Тетяна Мрачко.

Мета заходу: підтримка розвитку мережі ЦНАП, поширення позитивного досвіду й успішних практик створення нових ЦНАП, запровадження цифрових інструментів, а також налагодження співпраці та взаємодії між учасниками процесу надання адміністративних послуг, забезпечення безперебійної роботи ЦНАП Одеської, Миколаївської та Херсонської областей в умовах воєнного часу.