Дата: 28.03.2024 15:27

Фото без опису28.03.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:

1. Про направлення  до суду подання про призначення опікуном
  2. Про виділення коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) члену сім`ї  загиблого військовослужбовця
  3. Про виділення коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) учасникам бойових дій та членам їх сімей.
  4. Про надання матеріальної допомоги дітям до 18 років з важкими захворюваннями на лікування
  5. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  6. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на придбання пам`ятника загиблій мобілізованій особі,
  7. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання безробітних громадян працездатного віку.
  8. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.
  9. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради.
  10. Про надання дозволу  на розміщення рекламних засобів в селищі Велика Михайлівка, вул. Центральна, (біля РЕМу).
  11. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.