СПРОТИВ ТРИВАЄ. І КРИМ ЧЕКАЄ НА ЗВІЛЬНЕННЯ

Дата: 20.03.2024 11:19

Фото без описуТамила Ташева Постійний Представник Президента України в АР Крим: “В нас 10 років люди борються за Україну, її незалежність, за право жити на вільній землі без окупантів. Так важливо говорити і про рух спротиву в Криму, про зусилля наших громадян, які в умовах окупаційного режиму, тиску, ймовірності бути затриманими, закатованими, вбитими, не бояться писати в соціальних мережах, публічно говорити, або будь-яким іншим чином виражати свою підтримку Україні, засуджувати дії окупантів, не мовчати про їхні злочини на півострові.

Спротив триває. І Крим чекає на звільнення. Попри те, що окупанти зараз активно просувають теж так звану “річницю” так званого “референдуму”, “воссоединения” і тішаться нею, ми ж маємо застосувати іншу риторику, де точно російські пропагандистські кальки не будуть фігурувати. Слово має значення. Через це розкривається загальне розуміння подій, складаються відповідні асоціації, ставлення молодого покоління тощо”.