Дата: 29.01.2024 11:12

Фото без опису29.01.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:

1. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Аксененко Володимир Анатолійович Комарівського старостинського округу).
  2. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Трофімов В’ячеслав Георгійович Новопетрівського старостинського округу).
  3. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Гринчишин  Ярослав Ярославович Стоянівського старостинського округу).
  4. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Козак Олександр Вікторович Полезненського  старостинського округу).
  5. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Двоєнкін Віталій Іванович  Великокомарівського старостинського округу).
  6. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Джулай  Ірина Вікторівна Новоселівського старостинського округу).
  7. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Таран Галина Вікторівна Гребениківського старостинського округу).
  8. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Шаповаленко Тетяна Петрівна Новоолександрівського старостинського округу).
  9. Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій старост Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області (Хоменко Наталія Володимирівна Новоолександрівського старостинського округу).
  10. Про направлення до суду подання про призначення Хруща Андрія Миколайовича опікуном над Хрущем Сергієм Миколайовичем.
  11.  Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування (військовослужбовця Саксіна Олексія Олексійовича).
  12. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання безробітних громадян працездатного віку.
  13. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.