«Робота для ВПО: ти потрібен!»

Дата: 26.01.2024 13:42

Фото без описуЗ метою виявлення бажаючих осіб, з числа ВПО, отримувати послуги державної служби зайнятості 25 січня в приміщенні Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч заступника директора-начальника Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніни Дикуненко з заступником голови Великомихайлівської селищної ради Ігорем Гончаруком та соціальними партнерами.

В заході прийняли участь представники Служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг», відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради та Великомихайлівського відділу управління соціального захисту населення Роздільнянської РВА.

Під час зустрічі Антоніна Дикуненко поінформувала про можливості служби зайнятості: отримання ваучера на навчання, здійснення підбору постійної/тимчасової роботи, залучення до участі у суспільно - корисних, громадських робіт, організації професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, надання організаційної, правової та фінансової підтримки особам, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність, отримання гранту для створення або розвитку бізнесу.

Робоча зустріч відбулась в рамках всеукраїнської інформаційної компанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»