Україна – Соборна і єдина, і нам її історію творить!

Дата: 22.01.2024 12:30

Фото без описуЩороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року №42.
Відзначення Дня Соборності — це символ нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за вільну Україну. Зараз, як і 105 років тому, українські захисники та захисниці роблять усе, щоб наша Україна жила і процвітала! Адже наша країна незламна, її ніхто не зможе скорити!
Україна – Соборна і єдина, і нам її історію творить!
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати й захищати цей неоціненний скарб! Хай береже нас усіх Господь. Слава Україні! Героям слава!