Служба у справах дітей інформує

Дата: 16.01.2024 11:32

Фото без опису16.01.2024 року при Великомихайлівській селищній раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Головуючий комісії: Гончарук І.В.

Секретар:  Радіонова О.О.

Присутні члени комісії : О.В. Терлецька, Т.Ю. Солодяк, О.А. Тилкова, О.В. Похила,         І.В. Пастушенко, В.О. Бережний.

Запрошені: Михайлова С.М., Терзі В.І., Козел В.М., Бекчіу Н.Р

Розглядалися питання:

1.Про доцільність надання опіки над малолітньою дитиною.

2. Розгляд питання про надання дозволу на дарування житлового будинку, в якому зареєстровані діти.

3. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2024 рік.

4. Розгляд Ухвали Великомихайлівського районного суду Одеської області та надання висновку про усунення перешкод у спілкуванні батька з дитиною, та визначення участі у вихованні, спілкуванні з малолітньою донькою.

Про доцільність визначення прізвища дитини.