Робоча зустріч

Дата: 09.01.2024 12:36

Фото без описуВ  приміщенні Великомихайлівської селищної ради відбулася робоча зустріч заступника директора - начальника відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніни Дикуненко з секретарем  селищної ради Юрієм Тишлерем та заступником голови селищної ради Ігорем Гончаруком.

Заступник директора - начальник відділу Роздільнянської філії ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості, в тому числі активними програмами зайнятості:

- компенсація єдиного соціального внеску за працевлаштування на новостворені робочі місця;

- компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених громадян;

- компенсація витрат (50%) роботодавцю на оплату праці за працевлаштування окремих категорій безробітних;

- надання компенсації за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю;

- умови для отримання грантів на розвиток власної справи.

До того ж, домовились про організацію суспільно корисних робіт на території Великомихайлівської територіальної громади.