З Новорічними святами!

Дата: 26.12.2023 09:13

Фото без описуОсь і настало Різдво, а незабаром новорічні  свята…  І, звичайно, враховуючи теперішній стан, про святкування, пісні та танці ніхто навіть і не думає… Але ж діти,  особливо ті, які з тих чи інших причин залишились без батьківського піклування? Їм зараз і так не солодко: постійні тривоги, дистанційне навчання, різноманітні заборони. Як їх залишити без свята та ялиночки? Так хочеться, щоб всі наші  діти були щасливими, веселими та жили під мирним небом.

На території нашої громади проживає 25 дітей під опікою, 14 дітей, які проживають у дитячих будинках сімейного типу, та 10 дітей, що виховуються  у прийомних сім’ях.

Напередодні свята до дітей в гості завітали селищний голова та спеціалісти служби у справах дітей. Всі діти отримали подарунки, які були куплені за кошти селищної ради.

Всім мирного неба. Бережіть себе та наших дітей.