Дата: 16.11.2023 16:20

Фото без опису16.11. 2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету (головуюча  селищний голова Людмила Чебан), на якому були розглянуті питання:

1. Про зняття з квартирного обліку при виконавчому комітеті Великомихайлівської селищної ради особи з числа учасників бойових дій в зоні АТО/ООС.
  2. Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Великомихайлівської селищної ради.
  3. Надання   допомоги  сім’ям  захоплених у полон або оголошених зниклими безвісти військових.
  4. Про надання матеріальної допомоги на  термінове лікування УБД.
  5. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  6. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  7. Про взяття під соціальний супровід сімї, що опинилися у складних життєвих обставинах.
  8. Про надання дозволу ФОП Піддубняк Любов Степанівні на встановлення рекламних засобів.
  9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Русанова с. Великокомарівка, Роздільнянського район, Одеської області.
  10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Центральна, с. Полезне, Роздільнянського район, Одеської області.
  11. Про уточнення поштової адреси житловому будинку по вул. Бузковій, смт. Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області.
  12. Про надання соціальної послуги догляд вдома особі похилого віку Великомихайлівської ТГ Беспалько Галині Андріївні.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.