Авто для ЗСУ.

Дата: 26.10.2023 14:46

Фото без описуРанок 24 лютого назавжди змінив українців. Широкомасштабна війна, яку почала росія проти нашої держави, об’єднала український народ, зробила усіх нас сильнішими та сміливішими.

Щоденно українці, кожен на своєму місці, роблять все можливе, аби наблизити перемогу України над російськими окупантами. Серед них в Новопетрівському старостинському окрузі під керівництвом Вадима Недоступа працює господарство  ТОВ «ТАК Агро».   На сьогодні господарством придбано автомобілі, для наших військових.

«У наших військових немає відпочинку, бо вони воюють з ворогом і вдень, і вночі. А ми  повинні допомагати армії у будь-який час та період. Аж до перемоги. Ці  автомобілі направилися  в 32 окрему артилерійську бригаду Військово – Морських Сил Збройних Сил України та  зможуть підсилити роботу наших захисників, щоб відбивати удари ворожих сил».

Продовжуємо  працювати на спільну мету – життя на вільній землі під українським блакитним небом!

Все буде Україна! Разом до Перемоги!