Шановні працівники освіти, дорогі учителі! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем учителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює полум’я знань, відкриває нам дорогу у доросле життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях

Дата: 01.10.2023 09:25

Фото без описуСправжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій праці вчителів – виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашої громади. Саме вчителі передають своїм учням знання та досвід, вчать долати життєві труднощі, допомагати близьким та цінувати дружбу.

Дякуємо вам, шановні наші вчителі, за працю, тепло, знання та доброту, що вкладаєте у кожного свого учня.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру і добробуту у ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрішній день та мирне небо над Україною!

Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю і світлом! Зі святом, дорогі педагоги!