Дата: 14.09.2023 15:31

Фото без опису14.09.2023року в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:

1.  Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання та родині загиблого військовослужбовця.
  2.  Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  3. Про надання матеріальної допомоги дітям до 18-років з важкими захворюваннями на лікування.
  4. Про надання соціальної послуги  догляд  вдома особі з інвалідністю жителю Великомихайлівської ТГ.
  5. Про зарахування на квартирний облік.
  6. Про створення мультидисциплінарної команди.
  7. Про внесення змін до рішення №7 від 05.01.2023року «Про організацію громадських робіт на території населених пунктів Великомихайлівської селищної ради в 2023році».
  8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  9. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності, на квартиру.
  10. Про присвоєння поштових адрес  житловим будинкам.Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.