РОЗІГРУЮТЬСЯ  ПОНАД 450 КНИГ ДЛЯ БІБЛІОТЕК!

Дата: 07.09.2023 11:53

Фото без опису Бібліотеки відіграють важливу роль у розвитку громад, адже сприяють популяризації читання й часто є місцевими просвітницькими центрами. Проте чимало з них страждають через старий асортимент і великий відсоток російських книжок на полицях, а частина була зруйнована внаслідок російської агресії. Тож необхідно оновлювати бібліотечні фонди й забезпечувати їх сучасною та актуальною українською літературою.

KyivBookFest спільно з Український інститут книги організовує великий розіграш книжок для бібліотек! На нашому фестивалі буде представлена вітрина новинок, на якій ви знайдете понад 450 новинок від українських видавців. https://bit.ly/kbfvtr

І саме ви оберете, яким бібліотекам ми надішлемо ці книжки по завершенню фестивалю!

Допомогти улюбленій бібліотеці дуже просто:

1. У коментарях тегніть бібліотеку (або вкажіть її повну назву), якій би ви хотіли подарувати книжки.

2. Одна людина може позначити кілька бібліотек, але одну бібліотеку тільки 1 раз і кожну наступну — в окремому коментарі.

3. А також підписуйтеся на сторінку Kyivbookfest.

Ось і все! 10 бібліотек, чиї читачі будуть найактивнішими і найчастіше згадуватимуть їх у коментарях, а також десяток тих, котрі ми оберемо рандомним способом, розділять між собою вітрину новинок!

Важливо: учасником розіграшу вважається бібліотека, яка підписана на сторінку нашого фестивалю та поширила допис про розіграш.

Розіграш триває до 10 вересня. Результати оголосимо 13 вересня.

Діліться дописом з друзями, щоб і вони допомогли вашій бібліотеці отримати книги!