День Державного Прапора України!
Великомихайлівська селищна громада сьогодні вшановує та піднімає Державний Прапор України, один із головних національних символів України, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує!
Вітаємо всіх з днем Державного Прапору України! Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас. Дякуємо українським воїнам за те, що саме він майорить в наших селах та містах. Слава Україні! Героям слава!
З повагою селищна рада!