Спорт - це натхнення і частина шляху до щасливого життя

Дата: 10.08.2023 12:24

Фото без описуСтадіон - це місце для людей, які прийшли на нього за здоров`ям та позитивними емоціями

«Наша мрія побачити молодь на стадіоні, а не в кафе чи за комп’ютерними іграми. Ми хочемо бачити дітей громади здоровими і захопленими спортом»,

Рішення сесії селищної ради було виділено кошти на суму 47,85 тис.грн на придбання матеріалів та обладнання для облаштування стадіону нашого селища. Було придбано сітки для воріт, бойлер, меблі, тренувальні фішки, суддівські прапорці.  На даний час закінчено роботи з облаштування  душових кабін. Встановлено бойлер, це дасть змогу після проведення матчів футболістам прийняти душ.

Наш пріоритет зробити все можливе для того, щоб молодь займалася спортом та вела здоровий, активний спосіб життя. Молодь, діти – це майбутнє громади!

До нових приємних днів. Разом ми зможемо все! Далі буде!