Інформаційний захід

Дата: 26.07.2023 14:00

Фото без опису26.07.2023 року відбувся інформаційний захід щодо грантових програм «єРобота: Своя справа» і «Грант для ветеранів та їх подружжя» за участю селищної голови Людмили Чебан, її заступників та старост Великокомарівського, Гребениківського, Комарівського, Новоолександрівського, Новопетрівського, Новоселівського, Полезненського, Соше – Острівського, Стоянівського округів.

Заступник директора – начальник Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Дикуненко разом з керуючою філією АТ«Ощадбанк» Оленою Рагуліч детально ознайомили присутніх з умовами, вимогами та процесом отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

До того ж, селищна голова Людмила Чебан підтримала впровадження програм із залученням мешканців громади щодо участі в державній грантовій програмі «єРобота».

Крім того, Антоніна Дикуненко розповіла присутнім про інші активні програми зайнятості, а саме : компенсація єдиного внеску за працевлаштування на новостворене робоче місце, компенсація 50% заробітної плати за працевлаштування пільгової категорії громадян за направленням служби зайнятості, можливість безоплатного здобуття нової професії завдяки програмі «Ваучер» та здобуття робітничих професій на базі Одеського ЦПТО.