Дата: 26.07.2023 12:22

Фото без опису26.07.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:

1. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності, на квартиру.
  2. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  3. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам
  4. Про затвердження проєктно – кошторисної документації об’єктів будівництва Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району, Одеської області.
  5. Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджету Великомихайлівської селищної ради на безоплатній основі.
  6. Про зняття з обліку та догляду вдома особи похилого віку.
  7. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.
  8. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  9. Про надання соціальної послуги догляду вдома особі похилого віку Великомихайлівської ТГ
  10.  Про виділення коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) учасникам бойових дій  та членам їх сімей.
  11. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання  родині загиблого військовослужбовця.
  12. Про виділення коштів для  надання матеріальної допомоги на лікування.
  13. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.