Зустріч

Дата: 18.07.2023 16:47

Фото без опису18.07.2023 року відбулася зустріч селищного голови Людмили Чебан, головного спеціаліста Тетяною Барською та начальником Великомихайлівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області Дмитром Голіченко.

Фахівцями Головного управління ДПС в Одеській області забезпечено:

• Надходження 499 млн. грн.  податкових платежів та ЄСВ;
  • Обслуговується – 4969 платників податків,

За І півріччя 2023 року надано 492 адмінпослуги, 507 – прийнятих звітностей, 452 реєстраційних заходів, 1008 консультацій, 2800 інших послуг

З метою збереження надання послуг фахівцями Великомихайлівської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області розглянуто питання щодо необхідності компенсації витрат на матеріально – технічне та фінансове забезпечення з утримання адмінбудівлі визначеним постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».