Запрошуємо вас взяти участь у дослідницькому проекті «Механізми розвитку малого підприємництва в контексті забезпечення національної безпеки та післявоєнного відновлення територіальних громад України».

Дата: 17.07.2023 16:48

Фото без описуШановні приватні підприємці, власники великого та малого бізнесу!!! За координацією Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту в рамках програми Twinning Grants Факультет бізнесу та права Університету Портсмута (Велика Британія) та Кафедра публічного управління та адміністрування Національного університету «Одеська політехніка» запрошує приватні підприємства, власників великого та малого бізнесу  взяти участь у дослідницькому проекті «Механізми розвитку малого підприємництва в контексті забезпечення національної безпеки та післявоєнного відновлення територіальних громад України».

Опитування  за посиланням: