Зміни до наказу "Про деякі питання цивільного захисту населення в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану"

Дата: 05.07.2023 16:41

Фото без описуЗгідно з наказом голови(начальника )Одеської обласної державної (військової)адміністрації та командувача оперативно – стратегічного угрупування військ:

Внести зміни до пунктів 1 та 2 наказу командувача оперативностратегічного угруповання військ «Одеса» та голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 14 червня 2023 року № 6 «Про деякі питання цивільного захисту населення в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану», виклавши їх у наступній редакції: «

1. Обмежити господарську діяльність підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та галузевої належності, у сферах обслуговування та розваг, у тому числі, але не виключно, розважальних комплексів, клубів, центрів, інших суб’єктів надання розважальних послуг населенню (далі – закладів) у період з 22:00 години до 7:00 години, шляхом заборони:

1.1. Використання світлових та/або подібних до світлових засобів, що погіршують демаскувальні ознаки населених пунктів.

1.2. Використання звукового обладнання, апаратури, акустичних систем та/або інших музичних засобів.

1.3. Обслуговування населення поза та/або в приміщеннях закладів.

2. Встановити особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства на території закладів у період з 23:00 години до 7:00 години (далі – особливий режим).»

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» Едуард МОСКАЛЬОВ Голова (начальник) Одеської обласної державної (військової) адміністрації