На території громади проведено комісійні обстеження захисних споруд.

Дата: 05.07.2023 12:14

Фото без описуНа сьогодні одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаних укриттів для всіх учасників.

В ході обстежень розглядалась можливість використання  об’єктів  укриття, захисних споруд за призначенням відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту.

Продовжуються роботи з облаштування укриттів, тривають ремонтні роботи, доукомплектовуються аптечки невідкладної допомоги, до облаштовуються умови для дотримання правил особистої гігієни.

Проведена  інформаційно-роз’яснювальна робота та надано  рекомендації щодо облаштування захисних споруд з питань санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення.