Про встановлення на території Великомихайлівської селищної ради ставки транспортного податку на 2024 рік

Дата: 08.06.2023 12:36

ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьме скликання

45 сесія

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__________  20___ року                                                                           № ___

Про   встановлення  на  території

Великомихайлівської селищної ради

ставки транспортного податку на 2024 рік

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  п.267.4 ст.267 Податкового кодексу України, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити з 01.01.2024 року на території Великомихайлівської селищної ради ставку транспортного податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пп. 267.2.1 п. 267.2 ст.267 Податкового кодексу України.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                              Людмила  ЧЕБАН