До уваги жителів Великомихайлівської ТГ!

Дата: 07.06.2023 16:56

Фото без описуУ зв'язку зі складною ситуацією, яка сталася внаслідок підриву  російськими військами  Каховської гідроелектростанції в Херсонській області, звертаємось до вас по допомогу у розміщенні в себе евакуйованих мешканців із затоплених територій. Люди, які покидають свої домівки та шукають більш безпечні місця та потребують житла. Серед них жінки та діти.

Якщо Ви  володієте інформацією про таких людей,  просимо  допомогти їм  звернутися за допомогою до відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради (будівля колишньої адміністрації).  Маємо можливість забезпечити їх житлом на безоплатній основі.

Якщо  ви самі чи ваші близькі готові запропонувати житло для осіб, які були змушені терміново евакуюватися –  телефонуйте за номером 40425, або 0951198161.

Українці, ми разом!

Україна єдина!