Не паліть суху траву

Дата: 06.06.2023 16:18

Фото без описуУ такий складний час, в умовах воєнного стану, свідомо нищити українську землю - це злочин!

Через спалювання трави може спалахнути пожежа. Зокрема, відкрита площа горіння та сильний вітер призводять до того, що невеличке багаття перетворюється на неконтрольовану пожежу.

Виклики на пожежі сухої рослинності знижують боєздатність пожежних підрозділів, тому що їх допомога в цей час може знадобитись зовсім в іншому місці, де ціною лиха стане людське життя!

Шановні громадяни, закликаємо вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку «101».