Засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді

Дата: 06.06.2023 15:08

Фото без опису06.06.2023 року в приміщені селищної ради відбулося чергове засідання комісії  з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  при Великомихайлівській селищній раді (голова комісії селищний голова Людмила ЧЕБАН).  На розгляд виносилися такі питання:

1. Про заходи протидії пожежам у природних екосистемах.

2. Про розгляд актів обстеження.

3. Про забезпечення КП «Злагода» дизельним  пальним.

За  результатами обговорення, комісія вирішила:

1. Виконкому селищної ради:

- заборонити випалювання сухої рослинності, недотримання населення заходів пожежної безпеки та порушення правил пожежної безпеки під час проведення господарських робіт;

- продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та проведення профілактичних заходів щодо недопущення пожеж в населених пунктах, спалювання сміття та сухої рослинності;

- провести комісійні обстеження населених пунктів, дачних і садових товариств та інших об’єктів, розташованих у лісових масивах та які прилягають до них, систем оповіщення та евакуації населення селищної ради у випадку поширення та загрози поширення пожеж на населені пункти, із залученням представників лісового та мисливського господарства, представників селищної ради, підрозділів Роздільнянського ВП ГУ НП в Одеській області.

1. Рекомендувати виконкому селищної ради  виділити кошти для ліквідації наслідків пожеж, для будівництва підпірної залізобетонної монолітної стіни.
  2. Виділити дизельне паливо КП «Злагода»  щодо забезпечення безперебійної роботи артсвердловини «УПК» по вул. Шкільній та забезпеченням цілодобового централізованого водопостачання населення смт.Велика Михайлівка.