Звіт про роботу старости Гребениківського старостинського округу Великомихайлівської селищної ради за 2022 рік

Дата: 05.06.2023 14:50

Фото без опису Аналітична довідка

Назва дії

За 2022 рік

1

Зареєстровано осіб

20

2

Знято з реєстрації

6

3

Кількість виданих довідок та актів обстеження

375

4

Нотаріальні  дії

17

5

Відпрацювання  звернень громадян

108

6

Відпрацювання вхідної інформації

31

7

Вихідна інформація

45

8

Відпрацювання оповіщень РТЦК таСТП (чол.)

148

9

Оформлено  соціальних допомог та субсидій

271

10

Реєстрація  внутрішньо переміщених осіб

71

11

Актуалізація в реєстрі та витяги з реєстру

572

До складу старостинського округу входять три населених пункти; село    Гребеники, Єрмішкове та Юрківка

Протягом звітного періоду робота старости здійснювалась згідно ст..54 Закону України «Про місцеве   самоврядування в Україні», Положення про старосту та  Регламенту селищної ради.

Робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Вирішення питань жителів    забезпечується  в межах повноважень та фінансової можливості  старостинського округуозв'язання назрілих, гострих, життєвих питань намагаємось узгоджувати на нарадах активу села та на загальних зборах.

Перелік першочергових питань, над вирішенням,  яких згідно повноважень, працювала староста округу:

1.Сприяння в організації життєзабезпечення підрозділу ТО ЗСУ.

2. Ведення обліку ВПО, жителів округу,які потребують допомоги, отримання та видача гуманітарної допомоги від благодійних центрів селищної ради

3.Організація на території округу різних благодійних акцій з ціллю збору  речей та коштів на потреби ЗСУ та військових , які несуть службу на передовій.

4.Ремонт водопровідної мережі , стан водозабезпечення населення якісною питною водою.

5.Роботи по благоустрою населених пунктів старостинського округу,контроль за дотриманням санітарних норм  і правил благоустрою, проведення загальносільської толоки. Дні прибирання , залучення господарств різних форм власності та населення  до роботи по покращенню санітарного стану сіл старостинського округу.

6.Контроль за дотриманням громадського порядку , сприяння в роботі      громадського формування з охорони громадського порядку «Гребеники», співпраця з дільничними громади.

7.Участь у роботі виконавчого комітету селищної ради,внесення клопотань та пропозицій щодо життєдіяльності старостинського округу.

8.Ведення погосподарського обліку домогосподарств, військогового обліку військовозобов’язаних.

9. Оформлення заяв на соціальні виплати через програму «Соціальна громада»

10. Ведення реєстру територіальної громади(актуалізація даних громадян в реєстрі, надання витягів з реєстру,реєстрація місця проживання.)

11.Приймання заяв, клопотань, пропозицій від мешканців старостинського округу та передача їх до селищної ради , сприяння в їх оформленні, представлення  інтересів жителів села у виконавчих органах селищної ради.

Староста                                          Галина  ТАРАН