Звіт про роботу Новоселівського старостинського округу за тиждень -29.05.2023 -02.06.2023 р.

Дата: 05.06.2023 14:46

Фото без описуСтароста:

1.Прийом громадян та розв’язання питання піднятих після прийому.

2.Поїздка в ЦНАП, у зв’язку з тим що немає комп’ютера вже місяць, оформлення витягів про реєстрацію та актуалізацію даних по програмі міграції.

3.Акти обстежень.

4.Видача довідок.

5.Нотаріальні дії.

6.Благоустрій.

7.Виконком.

8.Складання актів та дефектних  актів

9.Адресний підвіз гуманітарної  допомоги  лежачим особам.

Діловод :

Щоденна робота в соціальній програмі, надання тимчасових угод  в кількості  11 шт., надання звіту  ЦНАП про надання соціальної  допомоги за травень, оформлення допомоги інваліду ІІ групи, висадження квітів та кущів на території  старостинського округу, прибирання біля пам’ятника загиблим воїнам, наведення порядку на дитячому майданчику.

Будинок культури :

29.05-Прибирання біля пам’ятника загиблим воїнам

30.05- Висадження квітів біля пам’ятника та будинку культури

31.05- Наведення порядку на дитячому майданчику. Підготовка до свята Дня захисту дітей. Придбання солодощів.

01.06.- Брали участь у заходах до Дня захисту дітей разом з гімназією. Пригостили солодощами всіх учасників.

02.06.- Висадження квітів та кущів біля адміністративної будівлі старостинського округу.