Захисні споруди цивільного захисту (сховище, протирадіаційне укриття, найпростіше укриття).

Дата: 05.06.2023 08:10

Фото без описуАДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ НА САЙТІ ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Фото без опису

При підготовці до укриття в захисні споруди кожен громадянин повинен узяти з собою:

• одяг;
    • засоби індивідуального захисту;
    • запас медикаментів;
    •  запас води та продуктів харчування на 2 доби.

При собі необхідно мати документи:

• паспорт;
    • військовий квиток;
    • трудову книжку, пенсійне посвідчення;
    • свідоцтво про народження дітей.

У приміщеннях для громадян норми площі на одну людину 0,5м2 при двохярусному розташуванні і 0,4м2 - при трьохярусному. Нижній ярус призначений для сидіння людей, а верхні поверхи для відпочинку.

Населення, що укривається у захисних спорудах зобов’язане:

• швидко та без метушні зайняти вказані місця в приміщенні захисної споруди;
    • виконувати правила поведінки, усі розпорядження старших групи;
    • підтримувати чистоту та порядок у приміщеннях захисних споруд;
    • утримувати в готовності засоби індивідуального захисту;
    • дотримуватися правил техніки безпеки.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Приносити легкозаймисті речовини або речовини із сильним запахом, громіздкі речі, приводити домашніх тварин, шуміти, палити, запалювати свічки, гасові лампи.

Поради з використання для захисту житлових приміщень

Для підвищення герметичності приміщень, рами вікон заклеюють липкою полімерною стрічкою, щілини у дверному отворі закривають прокладками з поролону, гуми та додатково завішують щільною тканиною, вентиляційні отвори закривають папером, тканиною.

На вході у приміщення обладнують санітарний бар’єр (мокрий килимок, ємність з водою для обмивання взуття).

Підготовлені таким чином приміщення підвищують захист людей від переопромінення і радіоактивного зараження.

Інформація

про місця розташування захисних споруд на території Великомихайлівської територіальної громади

• Великомихайлівське управління пенсійного  фонду – смт В.Михайлівка вул. Ватутіна 43
  • Великомихайлівська багатопрофільна лікарня  смт. В.Михайлівка, вул. Центральна, 246 смт. В. Михайлівка вул. Жуковського №5а