Міжнародний день захисту дітей в Українї

Дата: 01.06.2023 16:14

Фото без описуУже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

В усіх навчальних закладах громади проведено святкові заходи до Дня захисту дітей.  Центр культури та дозвілля запросили діток на співочу галявину за участю учнів дитячої музичної школи.  Керівниками  гуртків Великомихайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, для дітей було проведено майстер-клас «Виготовлення іграшок з повітряних кульок».