З Днем поліцейського офіцера громади!

Дата: 28.05.2023 10:03

Фото без описуВітаємо вас з професійним святом – Днем поліцейського офіцера громади! Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати відповідні рішення у складних ситуаціях. Тож бажаю Вам, щоб громадяни відчули і захист, і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Хай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками життя.  Міцного здоров’я, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади, а  Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

З повагою, селищний голова Людмила Чебан