Зустріч

Дата: 17.05.2023 17:10

Фото без опису17.05.2023 року  в приміщенні Великомихайлівської селищної ради  відбулася  зустріч представників відділу прав та свобод населення Міжнародного Комітету Порятунку (International Rescue Committee) із жителями громади, в родинах яких проживають особи з інвалідністю та маломобільні члени сімей.

Представники Міжнародного Комітету Порятунку провели індивідуальні юридичні консультації, розповіли про роботу комітету, в ході діалогу,  зібрали інформацію щодо потреб населення у гуманітарній допомозі вищезазначеним категоріям населення. Найближчим часом жителі нашої громади отримають гуманітарну допомогу у вигляді памперсів, пелюшок для дорослих, протипролежневих матраців, візочку та милиць.