Дорогі жінки, любі наші матері!

Дата: 14.05.2023 09:13

Фото без описуВід усього серця вітаю Вас з найважливішим весняним святом - Днем Матері!

Щороку другої неділі травня ми вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. Вони завжди чекають на нас, своїх дітей, тому цієї травневої неділі кожен син чи донька вважають своїм найпершим обов’язком привітати найріднішу людину і подарувати в першу чергу свою шану, любов та вдячність.

Низький уклін і особлива подяка матерям, чиї сини та доньки стали на захист України від російської агресії. Ваші щоденні материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам у зоні бойових дій та зберігати віру у перемогу.

Нехай нагородою для Вас буде величезна, чиста, безкорислива любов дитячих сердець, теплі рідні обійми і гордість за їх досягнення! Хай буде мир і щастя у ваших оселях, на нашій рідній землі!

З повагою, селищний голова Людмила Чебан