Сповіщення про Повітряну тривогу

Дата: 04.05.2023 16:10

Фото без описуОповіщення громадян про надзвичайну ситуацію здійснюється через: абонентські радіоточки, вуличні гучномовні пристрої, електронні сирени, системи автоматизованого виклику, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями, через мережі радіомовних станцій і телебачення, Інтернет - ресурси, через телекомунікаційні мережі загального користування.
За підтримки Мінцифри в Україні запущено додаток Повітряна тривога.
За допомогою додатку вам вдасться не пропустити жодну Повітряну тривогу, де б ви не перебували.
Сповіщення про Повітряну тривогу в населеному пункті Велика Михайлівка проводиться в ручному режимі в будівлі виконавчого комітету селищної радипрацівниками охорони. Контроль за включенням сирени здійснює заступник селищного голови та спеціаліст з мобілізаційної роботи.
З відповідальними особами проведено інструктажщодо вмикання сигналу. Працівниками надано пояснення, щодо ситуації, коли сигнал Повітряна тривога не було включено. З працівниками було проведено повторний інструктаж та попереджено про відповідальність.
Радимо всім встановити, або відновити додаток Повітряна тривога на своїх телефонах.
І почувши сигнал Повітряна тривога не забувайте сповіщати рідних, сусідів та знайомих.
Бережіть себе та своїх близьких.