Зустріч

Дата: 01.05.2023 10:03

Фото без опису28.04.2023 року  в приміщенні Великомихайлівської селищної ради  відбулася  зустріч представників відділу захисту дітей Міжнародного Комітету Порятунку (International Rescue Committee) дітьми із числа  внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених сімей та дітей із числа СЖО.

Представники Міжнародного Комітету Порятунку провели тренінги для 2-х вікових категорій дітей: 6-10 років та 11 – 14 років. Заняття проводилися в цікавій ігровій формі. Учасники тренінгу жваво та емоційно виконували практичні завдання. Також під час заняття було використано арт-терапію, під час якого кожен учасник намалював свого друга та презентував свою роботу.

По закінченню заняття  кожен учасник отримав солодкий приз та пакет з подарунком до якого ввійшли: фарби, олівці, фломастери, шкільний пенал,  пластилін, художня книга, розмальовка, зошити, настільна гра.