В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг із боку держави та бізнесу тощо.

Дата: 20.04.2023 14:11

Фото без описуНа вебінарі ми будемо обговорювати актуальні питання запровадження ініціатив безбар’єрності на підприємстві.

21 квітня

Спікери заходу:

Юрій Степанець - депутат Миколаївської міської ради VIII скликання

Ольга Степаненко - радниця начальника Миколаївської обласної військової адміністрації з питань осіб з інвалідністю, голова громадської організації "Миколаївська обласна організація організації Всеукраїнської організації інвалідів "Союз осіб з інвалідністю України"

Сергій Назар - заступник начальника відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці