Згідно з Законом та по сучасному.

Дата: 23.03.2023 11:47

Фото без описуЗгідно з Правилами утримання житлових будинків та прибудинкових територій,  затверджених Державним комітетом з питань ЖКГ у 2005 році.  п. 3.4.1. “ На фасадах жилих будинків поміщаються покажчики  назви вулиці, провулка, площі, номер будинку та ін.”

“ Власники зобов’язані забезпечити наявність номерних знаків на будинку”, відповідальність  за «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» (ст. 152 КУпАП).

Отже, вимоги до наявності адресних табличок згідно з законодавством є. Впорядкування адресного господарства населених пунктів має важливе значення для роботи всіх служб швидкого реагування (пожежної безпеки, поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо), для знаходження домогосподарстві і реагування на звернення вчасно.

Адресні таблички на будинках повинні бути!