Шановні працівники житлово-комунального господарства, вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 20.03.2023 10:37

Ваша робота – невід’ємна частина добробуту людей. Особливо зараз, в цей нелегкий для всіх час, вона забезпечує комфортні умови для проживання мешканців нашої громади.

Сьогодні житлово-комунальне господарство залишається однією з головних сфер життєдіяльності. Своєю працею ви створюєте належні умови для жителів громади, невтомно піклуєтесь та дбаєте про водопостачання і водовідведення, про те, щоб охайними були наші парки й алеї, вулиці, дитячі майданчики. Попри нинішні негаразди й труднощі, працівники галузі докладають усіх зусиль, щоб благоустрій був забезпечений. За це вам – щира вдячність і пошана.

Бажаю вам і вашим родинам миру, добра, міцного здоров’я, єдності і згуртованості.

Зі святом вас!

З повагою,