присвоєння/підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

Дата: 15.03.2023 16:39

На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння/підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

Оцінювання здійснюється відповідно до професійних стандартів і процедур присвоєння або підтвердження кваліфікації.

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР здійснює:

• оцінювання і визнання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти;
  • присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник»;
  • визнання в Україні професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник», здобутої в інших країнах.

Здобувачі професії мають можливість пройти оцінювання і підтвердити не лише повну професійну кваліфікацію за професією «Електрогазозварник», а й часткові кваліфікації (за професійними компетентностями), які є складовими повної кваліфікації:

• «Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
  • «Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG».
  • «Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG».
  • «Газове зварювання»
  • «Газове різання».
  • «Різання металів за допомогою електродугового різання».

Після проходження процедури оцінювання / підтвердження КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» видає СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.

ЗАПРОШУЄМО:

отримати / підтвердити професійну кваліфікацію «Електрогазозварник» в КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Більше про роботу КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» – на офіційному сайті www.profcentre.odessa.ua

Тел. для довідок:  (048) 705-44-24, 705-44-05

СПЕЦІАЛЬНЕ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

ПРОЦЕДУРА присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації «Електрогазозварник»