Допомагаємо внутрішньо переміщеним особам зорієнтуватися на ринку праці

Дата: 10.03.2023 15:00

10 березня 2023 року за ініціативи  Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості  та начальника відділу  соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради  Оксани ТИЛКОВОЇ   в приміщенні  Великомихайлівського відділу відбулася робоча зустріч  з внутрішньо переміщеними особами, які перебувають на території Великомихайлівської громади.

В ході зустрічі  заступник директора – начальник відділу  Антоніна ДИКУНЕНКО  надала детальну  інформацію щодо переліку послуг, які надає служба зайнятості, про стан ринку праці в регіоні, про переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості в Одеському центрі професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості.

До того ж  консультант роботодавця – Валентина МОРУК розповіла  про  можливість опанування новою професію за програмою «Ваучер» та   надання державних  грантів на відкриття власної справи.

Зустріч пройшла в форматі активного діалогу, під час якого присутні отримали необхідні відповіді на свої питання