ЗАПРОШУЄМО: отримати / підтвердити професійну кваліфікацію «Електрогазозварник» в КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Дата: 10.03.2023 14:57

На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння та/або підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

Оцінювання здійснюється відповідно до професійних стандартів і процедур присвоєння або підтвердження кваліфікації.

Після проходження процедури оцінювання видається СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.

Для інформування та залучення до КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» зацікавлених осіб та більшого кола потенційних здобувачів, які потребують підтвердження кваліфікації «Електрогазозварник» та отримання документу про присвоєння зазначеної  кваліфікації (в т.ч. часткової) пропонуємо систематично розповсюджувати рекламну інформацію серед усіх клієнтів служби зайнятості, в т.ч. роботодавців, ОТГ та інших органів місцевого самоврядування всіма доступними способами (зразок додається).

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ»

Увага!

На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння/підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР здійснює:

• оцінювання і визнання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти;

• присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник»;

• визнання в Україні професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник», здобутої в інших країнах.

Здобувачі професії мають можливість пройти оцінювання і підтвердити не лише повну професійну кваліфікацію за професією «Електрогазозварник», а й часткові кваліфікації (за професійними компетентностями), які є складовими повної кваліфікації:

• «Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
  • «Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG».
  • «Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG».
  • «Газове зварювання»
  • «Газове різання».
  • «Різання металів за допомогою електродугового різання».

Після проходження процедури оцінювання / підтвердження КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» видає СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.

ЗАПРОШУЄМО:

Більше про роботу КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» – на офіційному сайті www.profcentre.odessa.ua

Тел. для довідок:  (048) 705-44-24, 705-44-05

Охорона праці