Селекторна нарада

Дата: 07.03.2023 14:47

07.03.2023 року селищний голова Людмила Чебан взяла участь у  селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад .

В ході наради начальники районних військових адміністрацій доповіли про стан справ у районах.

Також до порядку денного на розгляд було включено низку питань, а саме: про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області; про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області; про стан підготовки до проведення весняно- польових робіт у 2023 році та проблемні питання в агропромисловому комплексі; про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 2022 рік та результати перевірки рішень місцевих рад про затвердження місцевих бюджетів на 2023 рік та інші нагальні питання.

За підсумками звітів начальник ОДА Максим Марченко звернув увагу голів районних державних адміністрації та органів місцевого самоврядування на активізацію інформаційно – роз’яснювальної роботи з рекрутінгової компанії «Гвардія наступу».