Увага важлива інформація!

Дата: 03.03.2023 12:28

Фото без описуШановні мешканці Великомихайлівської  громади просимо Вас до 01.05.2023 року звернутися до Великомихайлівської  податкової  інспекції  Головного  управління ДПС в Одеській області  за  адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт. Велика Михайлівка,                                  вул. Соборна, 34(в), а також до Великомихайлівської селищної  ради  (відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища ІІ поверх)  за адресою:  Одеська область, Роздільнянський район,  смт. Велика Михайлівка, вул.  Центральна, 123    для  отримання  пільги щодо   сплати земельного  податку для фізичних осіб,  таким  категоріям населення:

• інваліди І та  ІІ групи;
  • пенсіонери (за віком);
  • фізичні особи, які виховують 3-х і більше дітей віком до                  18 років;
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;
  • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Примітка:  при собі мати оригінал  відповідного   посвідчення та копію.