В УКРАЇНУ ЗАВЕЗЛИ НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ВЖИВАННЯ СИРИ

Дата: 24.02.2023 12:17

Фото без описуВ Україну завезли із Франції сири з бактерією, що викликає менінгіт, сепсис та інші небезпечні для здоров'я людини інфекції. Йдеться про французький сир Гаперон. Про це повідомляє Держпродспоживслужба України.

«Головне управління Держпродспоживслужби інформує про отримання інформаційного повідомлення стосовно виявлення Listeria monocytogenes в сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, що експортувалися з Франції», – йдеться у повідомленні.

Виробник цих сирів – SOCIETE LAITIERE DE VICHY. Після вживання заражених продуктів Listeria мігрує від кишечника до центральної нервової системи та статевих органів. Клінічні прояви лістеріозу передбачають менінгіт, менінгоенцефаліт, сепсис, перинатальні інфекції та гастроентерит. Держпродспоживслужба просить у разі виявлення в обігу цієї продукції повідомляти теруправління служби.