НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ

Дата: 23.02.2023 11:20

Фото без описуЩе на початку навчального року в Україні започаткували проєкт “Ноутбук кожному вчителю”, який реалізовували за підтримки Міністерства освіти, Міністерства цифрової трансформації, компанії Google, Юнеско та фундації Олени Зеленської.

Гаджети надійшли в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» і використовуватимуться для дистанційного навчання. Для якісної організації такого навчання, вчителі використовують всю наявну технічну базу закладів: ноутбуки, комп’ютери, шкільну мережу інтернет. Разом з тим мобільних пристроїв, особливо ноутбуків, вчителям не вистачає. Або якщо ж вони є, то вже застарілі.

Великомихайлівська ТГ– 46 хромбуків