Засідання сесії

Дата: 22.02.2023 17:20

22.02.2023 року в приміщені селищної ради відбулася 40 чергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про звіт голови Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області за 2022рік.
  2. Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району за 9 місяців 2022року.
  3. Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району за 2022рік.
  4. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.
  5. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2348- VІІІ від 29 грудня 2022 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік».
  6. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка відділу прикордонної служби «Великокомарівка» Подільського прикордонного загону» на 2023рік.
  7. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка відділу прикордонної служби «Велика Михайлівка» Подільського прикордонного загону» на 2023рік.
  8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024роки.
  9. Про внесення змін до програми підтримки територіальної оборони на 2022-2023 роки Великомихайлівської селищної ради.
  10. Про внесення до переліку майна  об’єктів комунальної власності Великомихайлівської територіальної громади.
  11. Про внесення до переліку майна  об’єктів комунальної власності Великомихайлівської територіальної громади.
  12. Про надання пільги Дяченко Наталії Степанівни.
  13. Про внесення змін до Програми  соціальної  підтримки  населення на 2022-2024 роки «Соціальний  захист  населення Великомихайлівської  селищної  ради».
  14. Про внесення змін до Програми розвитку культури  Великомихайлівської селищної ради на 2021-2023 роки.
  15. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Великомихайлівської територіальної громади.
  16. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на 2023 рік.
  17. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної ради» на 2021-2023 роки.
  18.  Про затвердження штатного розпису на 2023 рік комунального некомерційного підприємства «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради.
  19. Про затвердження фінансового плану на 2023 рік комунального некомерційного підприємства «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради.
  20. Про затвердження тарифів на платні послуги на 2023 рік, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради.
  21. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через старостинські округи  Великомихайлівської  селищної  ради.
  22. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних  послуг, які надаються через старостинські округи Великомихайлівської селищної ради.

Земельні питання.

1. Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради від 16.11.2021р. 31656-VIII «Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу, продовольства та земельних відносин на території Великомихайлівської селищної ради на 2021-2025роки».

Інші

1. Про внесення змін до рішення сесії №13-VIII від 01.12.2020року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
  2. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, у новій редакції.
  3. Про затвердження штатного розпису Великомихайлівської селищної ради у новій редакції.