Дата: 10.02.2023 15:57

10.02.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан  . На якому були розглянуті питання:

1. Про погодження проєкту звіту Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району за 9 місяців 2022року.
  2. Про погодження проєкту звіту Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району за 2022рік.
  3. Про погодження проєкту звіту затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2348 - VІІІ від 29 грудня 2022 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік».
  5. Про надання соціальної послуги догляд вдома особі похилого віку Великомихайлівської ТГ Чернюку Анатолію Григоровичу.
  6. Про підтвердження факту спільного проживання та догляду і складання акту встановлення факту здійснення догляду.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення