Дата: 01.02.2023 15:46

Фото без опису31.01.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан  . На якому були розглянуті питання:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2023рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №2348-VIII від  29грудня 2022р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2023р».
  3. Про виплату одноразової  адресної  допомоги  дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18 – річного віку .
  4. Про надання дозволу  на вчинення правочину щодо нерухомого майна, яке належить малолітнім дітям.
  5. Про надання дозволу на дарування будинку, в якому зареєстровані діти.
  6. Про виділення коштів для надання  матеріальної  допомоги  малозабезпеченим верствам населення.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення